Lesrooster De Geus Sport

Bekijk ons lesrooster en kijk welke les bij jou past.

Bekijk ons standaard lesrooster

Bekijk hieronder het standaard lesrooster.

Bekijk hier het zomerrooster voor 2022

Van 4 juli tot en met 4 september

Bekijk ons lesrooster

De Geus Sport biedt een breed scala aan groepslessen, van Zumba tot spinning en van BodyPump tot lessen voor senioren. Hieronder vindt u ons actuele lesrooster.

Op basis van les / dag / trainer

Maandag / 10:00 – 11:00 / Joost

Dinsdag / 09:00 – 10:00 / Wessel

Woensdag / 09:00 – 10:00 / Thijs

Donderdag / 19:30 – 20:30

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Wessel

Zaterdag / 10:00 – 11:00 / Thijs

Zondag / 10:00 – 11:00

Maandag / 10:45 – 11:00

Maandag / 19:45 – 20:00

Dinsdag / 09:45 – 10:00

Dinsdag / 19:45 – 20:00

Woensdag / 09:45 – 10:00

Woensdag / 19:45 – 20:00

Donderdag / 09:45 – 10:00

Donderdag / 20:15 – 21:15

Vrijdag / 10:45 – 11:00

Vrijdag / 19:45 – 20:00

Zaterdag / 10:45 – 11:00

Zondag / 10:45 – 11:00

Maandag / 10:15 – 11:15 / Rhona

Maandag / 20:15 – 21:15 / Aart

Dinsdag / 17:00 – 18:00 / Peter

Woensdag / 09:00 – 10:00 / Rhona

Donderdag / 19:00 – 20:00 / Peter

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Zippora

Zaterdag / 10:15 – 11:15 / John

Maandag / 09:00 – 09:30 / Wessel

Dinsdag / 19:15 – 19:45 / Cees

Donderdag / 18:15 – 18:45

Maandag / 19:30 – 20:00 / Lisa

 

Maandag / 09:30 – 10:00 / Denise

Maandag / 19:00 – 19:30 / Denise

Dinsdag / 10:00 – 10:30 / Wessel

Woensdag / 19:00 – 20:00 / Barbara

Dinsdag / 20:00 – 21:00 / Emke

Maandag / 18:00 – 19:00

Woensdag / 20:00-21:00 / Lisa

Vrijdag / 08:45 – 09:45 / Emke

Zondag / 09:30 – 10:30 / Lisa

Donderdag / 20:15 – 21:15 / Lisa

Zaterdag / 09:00 – 10:00 / Lisa

Maandag / 11:30 – 12:30 / Denise

Woensdag / 11:30 – 12:30 / Willemijn

Vrijdag / 11:30 – 12:30 / Denise

Dinsdag / 10:00 – 11:00 / Ina

Dinsdag / 19:00 – 20:00 / Emke

Woensdag / 10:00 – 11:00 / Eefke

Donderdag / 20:00 – 21:00 / Eefke

Zondag / 10:30 – 11:30 / Emke

Maandag / 09:30 – 10:30 / Patricia

Dinsdag / 11:00 – 12:00 / Noel

Maandag / 10:45 – 11:45 / Eefke

Maandag / 11:45 – 12:45 / Eefke

Donderdag / 19:00 – 20:00 / Eefke

Maandag / 19:00 – 20:00 / Ria

Maandag / 20:00 – 21:00 / Ria

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Ria

Vrijdag / 11:00 – 12:00 / Ria

 

Dinsdag / 10:00 – 11:00 / Noel

Donderdag / 10:00 – 11:00 / Thessa

Donderdag / 11:00 – 12:00 / Thessa

Maandag / 21:20 – 21:50 / Ria

Op basis van dag / tijdstip / trainer

09:30 – 10:30 / Hatha Yoga / Patricia

09:00 – 09:30 / GRIT Strength / Wessel

09:30 – 10:00 / Core (CxWorx) / Denise

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Joost

10:15 – 11:15 / Spinning / Rhona

10:45 – 11:45 / Yin Yoga / Eefke

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Denise

11:45 – 12:45 / Yin Yoga / Eefke

18:00 – 19:00 / Bodypump

19:00 – 19:30 / Core (CxWorx) / Denise

19:00 – 20:00 / Yoga Do-In / Ria

19:30 – 20:00 / GRIT Cardio / Lisa

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Yoga Do-In / Ria

20:15 – 21:15 / Spinning / Aart

21:20 – 21:50/ Meditatie / Ria

09:00 – 10:00 / Circuittraining / Wessel

10:00 – 11:00 / Old skool aerobic / Ina

10:00 – 11:00 / Pilates / Noel

11:00 – 12:00 / Hatha Yoga / Noel

17:00 – 18:00 / Spinning / Peter

19:00 – 20:00 / Bodybalance / Emke

19:15 – 19:45 / GRIT Strength / Cees

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Bodyjam / Emke

09:00 – 10:00 / Circuittraining / Thijs

09:00 – 10:00 / Spinning / Rhona

10:00 – 11:00 / Bodybalance / Eefke

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Willemijn

19:00 – 20:00 / Bodystep / Barbara

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Bodypump / Lisa

09:45 – 10:00 / Buikspierkwartier

10:00 – 11:00 / Pilates / Thessa

11:00 – 11:00 / Pilates / Thessa

18:15 – 18:45 / GRIT Strengt

19:00 – 20:00 / Spinning / Peter

19:00 – 20:00 / Yin Yoga / Eefke

19:30 – 20:30 / Circuittraining

20:15 – 20:30 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Bodybalance / Eefke

20:15 – 21:15 / Tone / Lisa

08:45 – 09:45 / Bodypump / Emke

10:00 – 11:00 / Spinnig / Zippora

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Wessel

10:00 – 11:00 / Yoga Do-In / Ria

11:00 – 12:00 / Yoga Do-In / Ria

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Denise

09:00 – 10:00 / Tone / Lisa

10:15 – 11:15 / Spinning / John

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Thijs

10:45 – 11:00 / Buikspierkwartier

09:30 – 10:30 / Bodypump / Lisa

09:45 – 10:00 / Buikspierkwartier

10:00 – 11:00 / Circuittraining

10:30 – 11:30 / Bodybalance / Emke

10:45 – 11:00 / Buikspierkwartier