Lesrooster De Geus Sport

Bekijk ons lesrooster en kijk welke les bij jou past.

Bekijk ons rooster

Klik op de onderstaande knop om het rooster te downloaden.

Bekijk ons lesrooster

De Geus Sport biedt een breed scala aan groepslessen, van Zumba tot spinning en van BodyPump tot lessen voor senioren. Hieronder vindt u ons actuele lesrooster.

Op basis van les / dag / trainer

Maandag / 10:00 – 11:00 / Joost

Dinsdag / 09:00 – 10:00 / Wessel

Woensdag / 09:00 – 10:00 / Thijs

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Wessel

Zaterdag / 10:00 – 11:00 / Thijs

Maandag / 10:45 – 11:00 / Joost

Maandag / 19:45 – 20:00

Dinsdag / 09:45 – 10:00 / Wessel

Dinsdag / 19:45 – 20:00

Woensdag / 09:45 – 10:00 / Willemijn

Woensdag / 19:45 – 20:00

Donderdag / 09:30 – 09:45

Donderdag / 19:45 – 20:00

Vrijdag / 10:45 – 11:00 / Wessel

Vrijdag / 19:45 – 20:00

Zaterdag / 10:00 – 11:00

Zondag / 10:00 – 11:00

Maandag / 10:15 – 11:15 / Wessel

Maandag / 20:15 – 21:15 / Aart

Dinsdag / 17:00 – 18:00 / Peter

Woensdag / 09:00 – 10:00 / Rhona

Donderdag / 19:00 – 20:00 / Peter

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Zippora

Zaterdag / 10:15 – 11:15 / John

Maandag / 09:00 – 09:30 / Wessel

Dinsdag / 19:15 – 19:45 / Cees

Vrijdag / 19:30 – 20:00 / Lisa

Maandag / 19:30 – 20:00 / Lisa

 

Maandag / 09:30 – 10:00 / Wessel

Maandag / 19:00 – 19:30 / Lisa

Dinsdag / 10:00 – 10:30 / Wessel

Vrijdag / 19:00 – 19:30 / Lisa

Woensdag / 19:00 – 20:00 / Barbara

Dinsdag / 20:00 – 21:00 / Emke

Maandag / 18:00 – 18:45

Dinsdag / 10:30 – 11:00 / Wessel

Woensdag / 20:00-21:00 / Lisa

Vrijdag / 08:45 – 09:45 / Emke

Zondag / 09:30 – 10:30 / Lisa

Donderdag / 20:15 – 21:15 / Lisa

Zaterdag / 09:00 – 10:00 / Lisa

Maandag / 11:30 – 12:30 / Wessel

Woensdag / 11:30 – 12:30 / Willemijn

Vrijdag / 11:30 – 12:30 / Thijs

Dinsdag / 10:00 – 11:00 / Ina (vanaf 14 september)

Dinsdag / 19:00 – 20:00 / Emke

Woensdag / 10:00 – 11:00 / Eefke

Donderdag / 20:15 – 21:15 / Eefke

Zondag / 10:45 – 11:45 / Emke

Maandag / 09:30 – 10:30 / Patricia

Woensdag / 11:15 – 12:15 / Noel

Maandag / 10:45 – 11:45 / Eefke

Maandag / 12:00 – 13:00 / Eefke

Donderdag / 19:00 – 20:00 / Eefke

Maandag / 19:00 – 20:00 / Ria

Maandag / 20:15 – 21:15 / Ria

Vrijdag / 10:00 – 11:00 / Ria

Vrijdag / 11:15 – 12:15 / Ria

 

 

Dinsdag / 10:00 – 11:00 / Noel

Donderdag / 10:00 – 11:00 / Thessa

Donderdag / 11:00 – 12:00 / Thessa

Maandag / 21:20 – 21:50 / Ria

Op basis van dag / tijdstip / trainer

09:30 – 10:30 / Hatha Yoga / Patricia

09:00 – 09:30 / GRIT Strength / Wessel

09:30 – 10:00 / Core (CxWorx) / Wessel

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Joost

10:15 – 11:15 / Spinning / Wessel

10:45 – 11:45 / Yin Yoga / Eefke

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Wessel

12:00 – 13:00 / Yin Yoga / Eefke

18:00 – 18:45 / Bodypump

19:00 – 19:30 / Core (CxWorx) / Lisa

19:00 – 20:00 / Yoga Do-In / Ria

19:30 – 20:00 / GRIT Cardio / Lisa

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:15 – 21:15 / Yoga Do-In / Ria

20:15 – 21:15 / Spinning / Aart

21:20 – 21:50/ Meditatie / Ria

09:00 – 10:00 / Circuittraining / Wessel

10:00 – 11:00 / Old skool aerobic / Ina (vanaf 14 september)

10:00 – 11:00 / Pilates / Noel

10:30 – 11:00 / Bodypump / Wessel

11:15 – 12:15 / Hatha Yoga / Noel

17:00 – 18:00 / Spinning / Peter

19:00 – 20:00 / Bodybalance / Emke

19:15 – 19:45 / GRIT Strength / Cees

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Bodyjam / Emke

09:00 – 10:00 / Circuittraining / Thijs

09:00 – 10:00 / Spinning / Rhona

10:00 – 11:00 / Bodybalance / Eefke

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Willemijn

19:00 – 20:00 / Bodystep / Barbara

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:00 – 21:00 / Bodypump / Lisa

10:00 – 11:00 / Pilates / Thessa

11:00 – 11:00 / Pilates / Thessa

19:00 – 20:00 / Spinning / Peter

19:00 – 20:00 / Yin Yoga / Eefke

19:45 – 20:00 / Buikspierkwartier

20:15 – 21:15 / Bodybalance / Eefke

20:15 – 21:15 / Tone / Lisa

08:45 – 09:45 / Bodypump / Emke

10:00 – 11:00 / Spinnig / Zippora

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Wessel

10:00 – 11:00 / Yoga Do-In / Ria

11:15 – 12:15 / Yoga Do-In / Ria

11:30 – 12:30 / SeniorenFit / Thijs

19:00 – 19:30 / Core / Lisa

19:30 – 20:00 / GRIT Strength / Lisa

09:00 – 10:00 / Tone / Lisa

10:15 – 11:15 / Spinning / John

10:00 – 11:00 / Circuittraining / Thijs

09:30 – 10:30 / Bodypump / Lisa

10:30 – 11:30 / Bodybalance / Emke